Aikido Karlín

Učíme dospělé, mládež i děti, vítáme nové členy. Tréninky vede Ondřej Malina 6. dan, Bohumil Vaněk 4. dan a pokročilí členové.

Aikido je japonské sebeobranné bojové nesoutěžní umění. Slabiku Ai lze přeložit jako: harmonii, soulad, jednotu, souznění. Slabiku Ki můžeme chápat jako: energii, duch či mysl a slabiku Do nejčastěji překládáme jako: cestu, perspektivu či hledání. Aikido lze tedy přeložit jako: „životní cesta harmonie“, „hledání souladu“, „cesta sjednocení energií“.

Máte dotaz? Napiště nám!
malina.ondrej@volny.cz

Odběr novinek

Chcete být pravidelně informováni o dění v Aikidu Karlín?Zadáním e-mailu vyjadřujete souhlas se zasíláním novinek z Aikida Karlín.

Aktuality | další aktuality

video: corona vzkaz, kruháč v aikido

Podívejte se na vzkaz od Ondry a Bohouše a na "kruháč" v aikido

Tréninky v Aikido Karlín jsou dočasně přerušeny

Vzhledem k opatření vlády v souvislosti s ochranou před onemocněním novým koronavirem je od 13. března 2020 přerušen provoz sportovišť včetně všech tréninků dětí a dospělých v Aikido Karlín.

Trainings in Aikido Karlín are temporarily suspended

Due to government measures in relation to protection against the disease by new coronavirus, the operation of sports facilities, including all training for children and adults in Aikido Karlín, has been suspended since 13 March 2020.

Únorová soutěž o hodnotné ceny

Už jste viděli Blbej den s Aikido? A taky neznáte všechny techniky? Nevadí! Máme pro vás novou soutěž!


Nejbližší akce | další akce

Seminář Aikido a zkoušky na kyu

Karlín

23. 5. 2020 od 10:00
Roman StoklasaRoman Stoklasa

Letní škola Aikido

ZŠ Sušilova, Boskovice

27. 7. - 2. 8. 2020
Ondřej MalinaOndřej Malina