Dětská letní škola aikido 2018

Tomáš Kubal, Ondřej Malina aj.

12. 8. 2018 - 24. 8. 2018
Rudolfova pila, Domažlice

Letní škola aikido se po roce vrací pod vrchol Českého lesa do chatové osady, vzdálené zhruba 2 kilometry od Pece pod Čerchovem.

Jako každý rok proběhne tato škola pod vedením zkušených vedoucích. Tábora se mohou zúčastnit všechny děti od 7 do 17 let. Cvičení Aikidó není podmínkou. V rámci programu budou děti absolvovat dopolední cvičení Aikidó a poté, prostřednicvím zábavných pohybových her, směřovat k cíli napínavé „celotáborovky“.

Tábor nabízí ubytování v chatkách o 4 až 8 dětech. Na LDŠ je nutné si přivézt vlastní povlečení a polštář nebo spací pytel, provozovatel poskytuje pouze deky. Součástí tábora je kompletní sociální vybavení (sprchy s teplou vodou, WC), prostorná klubovna, 2 hřiště, menší tělocvična. Stravování je v místě tábora snídaně, oběd, 2 svačiny a večeře.

Nezapomeňte na základní vybavení jako je sportovní oblečení, kimono, osobní hygienu, pláštěnku, náhradní obuv, gumovky, plavky, baterku, sluneční brýle a krém na opalování, repelent. Při předání dítěte prosím nezapomeňte vedoucímu odevzdat prohlášení o bezinfekčnosti a nástupní list dítěte.

Odjezd autobusu pro děti z Prahy bude upřesněn na konci června 2018.

Cena pobytu: 5 150 Kč, za druhé dítě 4 300 Kč

Přihlášky a informace: Tomáš Kubal, Tylova 282, Domažlice 344 01
tel. 608 350 282, e-mail: ldsaikido@seznam.cz, Facebook LDŠ Aikido