Právě probíhá nábor do Aikida Karlín

Můžete si zdarma vyzkoušet japonské bojové umění sebeobrany Aikido. Cvičení je vhodné pro muže i ženy, bez ohledu na věk či fyzickou kondici. Cvičíme ve vlastním dojo v Karlíně, hned u stanice metra B Křižíkova. Vezměte si s sebou pohodlné tepláky a tričko, přezuvky, ručník. Přijďte alespoň 15 minut před cvičením, abyste se stačili převléknout. Cvičíme ve dvojicích, které se v průběhu hodiny mění.

Dojo Aikido KarlínZveme Vás na hodiny náboru, kde se Vám bude věnovat vždy někdo zkušenější a vše potřebné Vám ukáže.

Pondělí: 18:00-18:55
Úterý: 6:45-7:45, 12:00-13:00 a 19:00-19:55
Středa: 6:45-7:45, 12:00-13:00 a 18:00-18:55
Čtvrtek: 6:45-7:45, 12:00-13:00 a 19:00-19:55
Pátek: 18:00-18:55

Nové zájemce přijímáme v průběhu celého roku. Další věci jako např.: fyzická kondice, předchozí zkušenosti s bojovým uměním, věk či náboženské vyznání nejsou důležité. Aikido by vás mělo především bavit. Intenzitu (rychlost, nasazení, ..) vlastního cvičení si každý jednotlivec určuje podle svých schopností a možností. Pokud se chcete v Aikido zlepšovat, je vhodné cvičit nejméně dvakrát týdně. Po určité době můžete navštěvovat i další lekce: začátečníci, bokken, jo (12 lekcí týdně).

Další informace viz Aikido texty / rady začátečníkům.
Tradiční oblečení na Aikido si můžete koupit na místě.
Nabízíme zvýhodněné příspěvky pro studenty a dlouhodobě cvičící

Přiveďte s sebou kamaráda či kamarádku a oba získejte měsíc cvičení zdarma

Nabídka platí i pro stávající členy, při nové registraci začátečníka v Aikidu Karlín a zaplacení příspěvku na minimálně 1 měsíc. Jste studentem? Budete mít příspěvky levnější.

 

O Aikidu

Aikido je japonské sebeobranné bojové nesoutěžní umění. Slabiku Ai lze přeložit jako: harmonii, soulad, jednotu, souznění. Slabiku Ki můžeme chápat jako: energii, duch či mysl a slabiku Do nejčastěji překládáme jako: cestu, perspektivu či hledání. Aikido lze tedy přeložit jako: „životní cesta harmonie“, „hledání souladu“, „cesta sjednocení energií“, … .

Věřím, že náš přístup i informace na stránkách pomohou při Vašem hledání. A pokud nenavštívíte naše dojo, doufám, že i návštěva této adresy Vás zaujme.

Brzy v dojo naspadanou:-)

Ondřej Malina

Sledujte nás na Facebooku

Chcete se více dozvědět, co se u nás děje? Mrkněte se na náš Facebook, dejte nám Like a zapněte si sledování příspěvků.

Facebook Aikido Karlín

Promo video

Aikido Street Story

Exhibice Aikido 2013

 

 

 

Chtěli byste se na něco zeptat?

Napište nám na e-mail malina.ondrej@volny.cz nebo zavolejte na tel. 777 881 666.