Právě probíhá nábor aikida

Můžete si zdarma vyzkoušet japonské bojové umění sebeobrany Aikido.

Cvičení je vhodné pro muže i ženy, bez ohledu na věk či fyzickou kondici. Cvičíme ve vlastním dojo v Karlíně, hned u stanice metra B Křižíkova. Vezměte si s sebou pohodlné tepláky a tričko, přezuvky, ručník. Přijďte alespoň 15 minut před cvičením, abyste se stačili převléknout. Cvičíme ve dvojicích, které se v průběhu hodiny mění.

Hodiny náboru

Zveme Vás do Karlína na hodiny náboru, kde se Vám bude věnovat vždy někdo zkušenější a vše potřebné Vám ukáže.

Úterý:
19:00 - 20:15
Čtvrtek:
19:00 - 20:15

Přiveďte s sebou kamaráda či kamarádku

Oba získejte měsíc cvičení zdarma

Nabídka platí i pro stávající členy, při nové registraci začátečníka v Aikidu Karlín a zaplacení příspěvku na minimálně 1 měsíc. Jste studentem? Budete mít příspěvky levnější.

První hodinu máte u nás zdarma. Ale protože víme, že je těžké poznat aikido během jedné hodiny, nabízíme vám navíc možnost cvičit první dva týdny za zvýhodněnou cenu 200 Kč (celkem 26 lekcí včetně zbraní).

Nové zájemce přijímáme v průběhu celého roku. Další věci jako např. fyzická kondice, předchozí zkušenosti s bojovým uměním, věk či náboženské vyznání nejsou důležité.

Aikido by vás mělo především bavit. Intenzitu vlastního cvičení (rychlost, nasazení, ...) si každý jednotlivec určuje podle svých schopností a možností.

Pokud se chcete v Aikido zlepšovat, je vhodné cvičit nejméně dvakrát týdně. Po určité době můžete navštěvovat i další lekce - začátečníci, bokken, jo.

Promo video 2018

Promo video 2013

Aikido Street Story (krátký film)

Dojo Karlín